Strona główna » Blog

Jagła Nieruchomości Mieszkania Bydgoszcz- AKTUALNOŚCI

Odmień mieszkanie i sprzedaj je szybciej


Potencjalni nabywcy, decydując się na zakup mieszkania z rynku wtórnego, dużą wagę przykładają nie tylko do jego ceny, lokalizacji, ale także do wyglądu i stanu pomieszczeń.

Czytaj więcej

Wykup mieszkania komunalnego z możliwością uzyskania bonifikaty


W przypadku zbywania nieruchomości przez jednostki samorządu terytorialnego osobom fizycznym i prawnym pierwszeństwo w ich nabyciu przysługuje osobie, która jest najemcą lokalu mieszkalnego, a najem został nawiązany na czas nieoznaczony.

Czytaj więcej

Doradcy poszukiwani


Rynek nieruchomości stwarza nowe wyzwania dla funkcjonujących na nim zawodów. Klienci oczekują kompleksowej obsługi, fachowego doradztwa, pozwalającego na uzyskanie opinii o nabywanej nieruchomości zarówno w aspekcie ekonomicznym, prawnym, jak i inwestycyjnym.

Czytaj więcej

NORDIC DEVELOPMENT


W ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z jednym z czołowych deweloperów, prowadzących sprzedaż mieszkań deweloperskich.

Czytaj więcej

W jaki sposób zawrzeć korzystną i ważną umowę przedwstępną?


Określony przez strony w umowie przedwstępnej termin zawarcia umowy przyrzeczonej może być zmieniony. Ale już przedłużenie go na czas nieoznaczony jest niedopuszczalne, bo przeczyłoby celowi takiego kontraktu.

Czytaj więcej

Jak szukać dobrej agencji nieruchomości?


Pośrednika poszukujemy pośród ogłoszeń internetowych (64 proc.), jak również korzystamy z polecenia znajomych (31 proc.). Zarówno poszukujący, jak i sprzedający wskazali te formy poszukiwania agencji jako główne w swoich odpowiedziach.

Czytaj więcej