Strona główna » Blog

Jagła Nieruchomości Mieszkania Bydgoszcz- AKTUALNOŚCI

Na czym polega dzierżawa nieruchomości


Między pojęciami dzierżawy i najmu mieszkania jest kilka istotnych różnic. Warto je omówić, aby lepiej zrozumieć na czym te umowy polegają.

Czytaj więcej

Co zrobić żeby nie zniechęcić kupującego – 6 wskazówek


Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie – zadbaj o dobrą atmosferę w swoich czterech ścianach. Konkurencja na rynku nieruchomości jest ogromna, a Twoje mieszkanie jest kolejnym, do którego wchodzi niezdecydowany, ale zawsze potencjalny nabywca. Chcesz wiedzieć, co możesz zrobić, by Twoje mieszkanie stało się dla niego interesując…

Czytaj więcej

Cena sprzedaży nieruchomości


Ustalenie odpowiedniej ceny ofertowej jest najważniejszym elementem promocji nieruchomości! Zachęcamy do skorzystania z naszego biura nieruchomości w Bydgoszczy. Jagła Nieruchomości to biuro cieszące się nienaganna opinią. Zapraszamy

Czytaj więcej

Jak napisać ogłoszenie idealne?


"Piękne mieszkanko sprzedam" - jeśli zamieściłeś takie zdanie w ogłoszeniu, zmniejszyłeś swoje szanse na szybki zbyt. Precyzyjne informacje, opis bez zdrobnień, efektowne zdjęcia - oto elementy skutecznego ogłoszenia.

Czytaj więcej

Rządowe dopłaty do mieszkań dla wybrańców - 21 stycznia 2013


Polska Federacja Rynku Nieruchomości brała udział w konsultacjach społecznych dotyczących projektu ustawy o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez ludzi młodych popularnie zwanym rządowym programem MDM.

Czytaj więcej

Jak ustalić numer księgi wieczystej


Chciałem przejrzeć księgę wieczystą pewnej nieruchomości na portalu http://ekw.ms.gov.pl, ale okazało się nie można tego zrobić bez znajomości numeru księgi. Działka jest na drugim końcu Polski, a ja znam tylko jej adres i nazwisko nieżyjącego już właściciela. Czy jest jakiś sposób, żeby uzyskać numer księgi wieczystej…

Czytaj więcej

Jak kupić mieszkanie obciążone hipoteką?


Zdarza się, że obawa przed zakupem nieruchomości obciążonej hipoteką decyduje o odrzuceniu oferty niezależnie od stopnia jej atrakcyjności. Tymczasem wykreślenie hipoteki na ogół nie jest skomplikowane ani ryzykowne.

Czytaj więcej

Odmień mieszkanie i sprzedaj je szybciej


Potencjalni nabywcy, decydując się na zakup mieszkania z rynku wtórnego, dużą wagę przykładają nie tylko do jego ceny, lokalizacji, ale także do wyglądu i stanu pomieszczeń.

Czytaj więcej

Wykup mieszkania komunalnego z możliwością uzyskania bonifikaty


W przypadku zbywania nieruchomości przez jednostki samorządu terytorialnego osobom fizycznym i prawnym pierwszeństwo w ich nabyciu przysługuje osobie, która jest najemcą lokalu mieszkalnego, a najem został nawiązany na czas nieoznaczony.

Czytaj więcej

Doradcy poszukiwani


Rynek nieruchomości stwarza nowe wyzwania dla funkcjonujących na nim zawodów. Klienci oczekują kompleksowej obsługi, fachowego doradztwa, pozwalającego na uzyskanie opinii o nabywanej nieruchomości zarówno w aspekcie ekonomicznym, prawnym, jak i inwestycyjnym.

Czytaj więcej

NORDIC DEVELOPMENT


W ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z jednym z czołowych deweloperów, prowadzących sprzedaż mieszkań deweloperskich.

Czytaj więcej

W jaki sposób zawrzeć korzystną i ważną umowę przedwstępną?


Określony przez strony w umowie przedwstępnej termin zawarcia umowy przyrzeczonej może być zmieniony. Ale już przedłużenie go na czas nieoznaczony jest niedopuszczalne, bo przeczyłoby celowi takiego kontraktu.

Czytaj więcej

Jak szukać dobrej agencji nieruchomości?


Pośrednika poszukujemy pośród ogłoszeń internetowych (64 proc.), jak również korzystamy z polecenia znajomych (31 proc.). Zarówno poszukujący, jak i sprzedający wskazali te formy poszukiwania agencji jako główne w swoich odpowiedziach.

Czytaj więcej
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]