Strona główna » Blog

Jagła Nieruchomości Mieszkania Bydgoszcz- AKTUALNOŚCI

Doradcy poszukiwani


Rynek nieruchomości stwarza nowe wyzwania dla funkcjonujących na nim zawodów. Klienci oczekują kompleksowej obsługi, fachowego doradztwa, pozwalającego na uzyskanie opinii o nabywanej nieruchomości zarówno w aspekcie ekonomicznym, prawnym, jak i inwestycyjnym.

Czytaj więcej

NORDIC DEVELOPMENT


W ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z jednym z czołowych deweloperów, prowadzących sprzedaż mieszkań deweloperskich.

Czytaj więcej

W jaki sposób zawrzeć korzystną i ważną umowę przedwstępną?


Określony przez strony w umowie przedwstępnej termin zawarcia umowy przyrzeczonej może być zmieniony. Ale już przedłużenie go na czas nieoznaczony jest niedopuszczalne, bo przeczyłoby celowi takiego kontraktu.

Czytaj więcej

Jak szukać dobrej agencji nieruchomości?


Pośrednika poszukujemy pośród ogłoszeń internetowych (64 proc.), jak również korzystamy z polecenia znajomych (31 proc.). Zarówno poszukujący, jak i sprzedający wskazali te formy poszukiwania agencji jako główne w swoich odpowiedziach.

Czytaj więcej
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]