Pośrednictwo

Biuro nieruchomości – profesjonalne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Jagła Nieruchomości od wielu lat działa w branży nieruchomości. Zajmując się na co dzień pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, doskonale wiemy, jak pomóc Klientom zainteresowanym sprzedażą lub zakupem np. lokalu komercyjnego. Interesującą Cię mieszkania 2-pokojowe w Bydgoszczy? Chcesz zakupić dom jednorodzinny w dzielnicy Jachcice? Zamiast tracić czas na bezowocne poszukiwania, zdaj się na nas.

Prowadząc pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, proponujemy znacznie więcej niż tylko pomoc w sprzedaży lub znalezieniu mieszkania czy domu – nasza oferta obejmuje również:

  • przygotowanie przedwstępnej umowy kupna-sprzedaży nieruchomości w biurze,
  • konsultacje z radcą prawnym i notariuszem,
  • usługi doradztwa kredytowego,
  • pomoc w zorganizowaniu przeprowadzki,
  • kosztorys prac remontowo-budowlanych,
  • projekty wnętrz oraz wizualizacje,
  • projekty mebli na wymiar, kuchni, szaf wnękowych i łazienek.

Na życzenie Klientów jesteśmy w stanie przygotować i zawiesić baner na wystawionych na sprzedaż nieruchomościach. Taka forma reklamy może skutecznie pomóc w znalezieniu kupca. Nasi pracownicy pomogą też w wyróżnieniu oferty sprzedaży wśród innych, przygotowując wirtualny spacer po nieruchomości.

Nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego

W ofercie mamy nie tylko mieszkania na osiedlu Glinki czy Górzyskowo pochodzące z rynku wtórnego – Klientom proponujemy także mieszkania od deweloperów. W przypadku zakupu nieruchomości z rynku pierwotnego na podstawie umów deweloperskich Klienci nie płacą prowizji.

Wszystkie aktualne oferty nieruchomości promujemy na naszej stronie internetowej www.jagla.pl oraz na ponad 60 portalach internetowych z branży nieruchomości. Listę naszych biznesowych partnerów publikujemy poniżej.

Ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, lokale komercyjne i mieszkania w Bydgoszczy https://www.jagla.pl/dodatkowe-uslugi są wcześniej weryfikowane przez specjalistów pod względem fizycznym i prawnym. To gwarantuje kupującym bezpieczeństwo – mogą być oni pewni, że do zakupionej nieruchomości roszczeń nie będą zgłaszać osoby trzecie.

Poznaj naszych partnerów

 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]