Dlaczego my ?

Jagła Nieruchomości – dlaczego warto powierzyć nam sprzedaż lub znalezienie nieruchomości?

Choć od 2014 r. pośrednicy nieruchomości nie muszą posiadać licencji zawodowej, to sprzedaż nieruchomości warto powierzyć specjalistom – pośrednikom, którzy wcześniej uzyskali stosowną licencję. Jagła Nieruchomości zatrudnia licencjonowanych pośredników nieruchomości. Jesteśmy rzetelną i legalnie działającą firmą, która współpracuje z wieloma podmiotami na rynku, aby zapewnić Klientom kompleksową obsługę.

Specjalizujemy się łączeniu Klientów zainteresowanych nieruchomościami na terenie Bydgoszczy. W naszej ofercie znajdują się m.in.:

  • mieszkania na osiedlach Bartodzieje i Bielawy,
  • lokale komercyjne w centrum miasta,
  • domy w dzielnicy Jachcice.

Pośredniczymy także w sprzedaży działek pod budowę domów jednorodzinnych. Przedsiębiorcom z Bydgoszczy i okolic proponujemy znalezienie spełniającej ich wymogi hali przemysłowej lub produkcyjnej.

Wiemy, że mieszkanie to więcej niż ściany

Wyróżnia nas nie tylko doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy, lecz przede wszystkim indywidualne podejście. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup mieszkania czy domu to wieloletnia inwestycja. Z tego względu zawsze zaczynamy od rozmowy i ustalenia, na jakich parametrach Klientowi zależy najbardziej. Dopiero wówczas rozpoczynamy poszukiwania nieruchomości w Bydgoszczy i prezentujemy wybrane oferty.

Skorzystanie z naszych usług to sposób, aby zaoszczędzić sporo czasu na poszukiwaniach lokum, a przy okazji mieć pewność, że na zakupionej nieruchomości nie zostały ustanowione hipoteki czy służebności. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym zależy na szybkim i sprawnym zbyciu lub zakupie nieruchomości na terenie Bydgoszczy.