Jagła Nieruchomości - kompleksowa obsługa klientów w zakresie pośrednictwa nieruchomości- bezpieczeństwo transakcji

Biuro nieruchomości Jagła w Bydgoszczy

Osoby chcące znaleźć mieszkanie, dom, działkę czy lokal komercyjny na sprzedaż lub wynajem mogą zapoznać się z ofertami opublikowanymi na lokalnych portalach ogłoszeniowych. Takie rozwiązanie ma jednak sporo wad – ogłoszenia należy przeglądać systematycznie, a dodatkowo trzeba wygospodarować czas na oglądanie nieruchomości. Aby pomóc wszystkim osobom poszukującym lokalu mieszkalnego lub użytkowego, powstało biuro nieruchomości w Bydgoszczy działające pod nazwą Jagła Nieruchomości.

Na rynku działamy od 2004 r. Jesteśmy licencjonowaną agencją nieruchomości – nasze numery licencji zawodowych to:  16358, 18641 i 23528. Podczas wieloletniej obecności na rynku zgromadziliśmy duże doświadczenie, dobrze poznaliśmy lokalny rynek i potrzeby Klientów. Dziś proponujemy:

• kompleksową pomoc osobom zainteresowanym sprzedażą, zakupem lub wynajmem nieruchomości na terenie Bydgoszczy,

• darmową przedwstępną umowę notarialną Klientom, którzy skorzystają z naszej oferty i powierzą nam sprzedaż lub znalezienie mieszkania,

• obsługę prawną i doradztwo finansowe,

• pomoc w zorganizowaniu przeprowadzki,

• przygotowanie kosztorysu prac remontowo-budowlanych oraz projektów szaf wnękowych.

Nasza oferta nieruchomości skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. To dlatego, że obok mieszkań na sprzedaż w Bydgoszczy proponujemy też kupno lub wynajem lokali komercyjnych, hal i innych obiektów. Oferujemy nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego, które odpowiadają na różnorodne potrzeby Klientów.

Pomożemy Ci urządzić mieszkanie

Doskonale wiemy, że znalezienie mieszkania to nie wszystko – pozostaje jeszcze jego urządzenie zgodnie z własną wizją. Ponieważ możliwości jest wiele, wybór nie zawsze jest oczywisty. Właśnie z tego względu proponujemy przygotowanie wirtualnego spaceru po nieruchomości urządzonej według wytycznych Klienta. Takie rozwiązanie pozwala zweryfikować, jak sprawdzą się różne rozwiązania, bez ponoszenia dużych kosztów.

Szukasz nowego miejsca do życia, siedziby dla swojej firmy lub innego rozwiązania? Nasze biuro nieruchomości proponuje Klientom: mieszkania, domy, lokale, działki, hale, obiekty. Zapraszamy do kontaktu – chętnie pomożemy w sprzedaży lub znalezieniu odpowiedniej nieruchomości.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]