Mieszkanie Włocławek - Śródmieście 2-pokojowe Sprzedaż JAG-MS-14794
189 700 zł 5 406,10 zł/m2
Mieszkanie Włocławek - Śródmieście 2-pokojowe
35,09 m2, 2-pokojowe, 2 piętro
Dzialka Białe Błota - Kruszyn Krajeński Sprzedaż JAG-GS-13589
87 200 zł 72,07 zł/m2
Dzialka Białe Błota - Kruszyn Krajeński
1 210,00 m2, działka rolna z prawem zabudowy
Dom Osięciny 5-pokojowe Sprzedaż JAG-DS-14258
599 000 zł 5 076,27 zł/m2
Dom Osięciny 5-pokojowe
118,00 m2, 5-pokojowe, pow. działki 599.00 m2
Dom Dobrcz - Włóki 7-pokojowe Sprzedaż JAG-DS-14470
990 000 zł 3 297,80 zł/m2
Dom Dobrcz - Włóki 7-pokojowe
300,20 m2, 7-pokojowe, pow. działki 2009.00 m2
Mieszkanie Barcin 3-pokojowe Sprzedaż JAG-MS-10906
255 000 zł 5 100,00 zł/m2
Mieszkanie Barcin 3-pokojowe
50,00 m2, 3-pokojowe, 1 piętro
Mieszkanie Bydgoszcz - Wyżyny 3-pokojowe Sprzedaż JAG-MS-14610
595 000 zł 11 198,95 zł/m2
Mieszkanie Bydgoszcz - Wyżyny 3-pokojowe
53,13 m2, 3-pokojowe, 1 piętro
Dom Koronowo (gw) - Gościeradz 6-pokojowe Sprzedaż JAG-DS-14307
729 000 zł 4 288,24 zł/m2
Dom Koronowo (gw) - Gościeradz 6-pokojowe
170,00 m2, 6-pokojowe, pow. działki 267.00 m2
Dom Koronowo (gw) - Byszewo 8-pokojowe Sprzedaż JAG-DS-13278
210 000 zł 1 093,75 zł/m2
Dom Koronowo (gw) - Byszewo 8-pokojowe
192,00 m2, 8-pokojowe, pow. działki 800.00 m2

Czym jest stan deweloperski stan mieszkania?

Stan deweloperski to etap wykończenia mieszkania z rynku pierwotnego, pośredni między stanem surowym a gotowym do zamieszkania. Lokal posiada wykonane instalacje, tynki i wylewki, ale wymaga samodz…

czytaj więcej

Jak wygląda wynajem dla studentów?

Wynajem dla studentów jest powszechną formą zakwaterowania w większych miastach akademickich. Najczęściej wybierane są pokoje w mieszkaniach współdzielonych, co pozwala na obniże…

czytaj więcej

Co to podatek katastralny?

Podatek katastralny to opłata od nieruchomości, której wysokość zależy od jej wartości rynkowej, a nie powierzchni. Zazwyczaj wynosi 1-2% wartości majątku. Taki podatek ma na celu zwię…

czytaj więcej

Jak ocenić lokalizację nieruchomości?

Lokalizację nieruchomości ocenia się przede wszystkim pod kątem dostępu do infrastruktury, takiej jak komunikacja publiczna, sklepy, szkoły czy placówki medyczne. Istotne jest także spra…

czytaj więcej

Sprzedaż i wynajem nieruchomości

Jagła Nieruchomości to biuro specjalizujące się w sprzedaży nieruchomości różnego typu. Nie tylko zajmujemy się poszukiwaniem dla klientów domów i mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego, ale prowadzimy także doradztwo nieruchomości. Kontakt z doradcą nieruchomości może być pierwszym krokiem do zakupu wymarzonego lokalu, ale warto z niego skorzystać także wtedy, gdy chcesz coś sprzedać lub wynająć. Rynek nieruchomości jest bardzo pojemny, jednak aby transakcja, którą zamierzasz przeprowadzić, przyniosła Ci oczekiwaną korzyść, warto skorzystać ze wsparcia profesjonalistów.