Strona główna » Kupujemy mieszkania | PŁACIMY GOTÓWKĄ

Kupujemy mieszkania | PŁACIMY GOTÓWKĄ

Skup mieszkań za gotówkę

Oferujemy skup mieszkań za gotówkę lub zamianę na inne lokum. Mogą one być w dowolnym stanie, a więc również do generalnego remontu. Gwarantujemy wypłatę pełnej wartości od ręki, tuż po spisaniu odpowiednich dokumentów u notariusza. Skup mieszkań zadłużonych również nie jest dla nas żadnym problemem. Niezależnie od stanu prawnego nieruchomości, warto się z nami skontaktować w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Przyjmiemy na bardzo korzystnych warunkach również mieszkania komornicze, niezależnie od ich stanu technicznego czy wizualnego. Gwarantujemy pomoc w wypełnieniu wszelkich formalności, a w razie takiej konieczności kupujemy także lokale lokatorskie do przekształcenia w odrębną własność oraz spadkowe. Do naszych usług należy również pomoc w przeprowadzce. Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców Bydgoszczy oraz okolicznych miejscowości.

Skup domów i działek budowlanych w Bydgoszczy i okolicach

Interesują nas również inne nieruchomości. Dlatego realizujemy również skup domów i działek budowlanych. Wypłat dokonujemy od ręki, bez skomplikowanych formalności, a także zbędnego oczekiwania. Zajmiemy się realizacją transakcji od A do Z. Dla naszych klientów bardzo ważna jest również szybkość realizowanych transakcji, dlatego zapewniamy szybki skup działek, kamienic czy domów, a przy tym w razie takiej konieczności, oferujemy również mieszkania zastępcze. Warto skontaktować się z jednym z naszych doradców, który odpowie na wszystkie pytania, a przy tym zagwarantuje indywidualne podejście do klienta.

Jeżeli interesuje Cię sprzedaż nieruchomości i jak najszybszy zakup kolejnej, również chętnie Ci pomożemy. Odkupimy od Ciebie mieszkanie, lokal usługowy, dom, działkę czy nawet halę magazynową, a następnie zaproponujemy Ci w zamian inną nieruchomość, która spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Jeżeli interesuje Cię taka możliwość, również się z nami skontaktuj.


Dział inwestycji

Agent Tomasz Malinowski
Tomasz Malinowski
Doradca Inwestycyjny
Agent Bartosz Jagła
Bartosz Jagła
Doradca Inwestycyjny
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]