Strona główna » Kupujemy mieszkania | PŁACIMY GOTÓWKĄ

Kupujemy mieszkania | PŁACIMY GOTÓWKĄ

Skup mieszkań w Bydgoszczy

Oferujemy zamianę lub skup mieszkań ZA GOTÓWKĘ. Skupujemy mieszkania w dowolnym stanie – także mieszkania komornicze, zadłużone i do remontu. Ponadto lokatorskie do przekształcenia w odrębną własność, spadkowe, z nieuregulowanym stanem prawnym.

Skup mieszkań z długiem, kamienic, działek budowlanych i innych nieruchomości

Poza skupem domów i mieszkań z długiem interesują nas również inne nieruchomości. Odkupimy od Ciebie zarówno działkę budowlaną, jak i kamienicę, a nawet halę przemysłową. Za każdą nieruchomość otrzymasz gotówkę – bez zbędnego oczekiwania i przedłużających się formalności. Wypłaty dokonujemy od razu!

Jesteśmy uczciwym kontrahentem, firmą o wieloletnim stażu na rynku. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo transakcji, a ponadto mieszkanie zastępcze. Prowadząc skup mieszkań zadłużonych, wiemy, jak ważna jest dla naszych Klientów szybkość transakcji, dlatego przeprowadzamy prostą i szybką procedurę.

Jesteś właścicielem nieruchomości? Potrzebujesz gotówki lub chcesz pozbyć się niewygodnego problemu? Skontaktuj się z nami!


Dział inwestycji

Agent Tomasz Malinowski
Tomasz Malinowski
Doradca Inwestycyjny
Agent Bartosz Jagła
Bartosz Jagła
Doradca Inwestycyjny
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]