Oferty

Wyszukaj nieruchomości

Sortuj według:

Ilość wyników na stronie:
Znaleziono 212 ofert.
Widok:

499 000 zł 153,35 zł/m2
Więcej
Dzialka Białe Błota - Przyłęki
Powierzchnia: 3 254,00 m2
Przeznaczenie działki: budowlana
Więcej
199 000 zł 4 234,04 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Nakło nad Notecią - Nowy Świat 2-pokojowe
Powierzchnia: 47,00 m2
Pokoje: 2
Piętro: 1p
Więcej
475 000 zł 6 985,29 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Bielawy 2-pokojowe
Powierzchnia: 68,00 m2
Pokoje: 2
Piętro: parter
Więcej
960 000 zł 4 544,81 zł/m2
Więcej
Dom Dąbrowa Chełmińska 4-pokojowe
Powierzchnia: 211,23 m2
Pokoje: 4
Powierzchnia działki: 985.00 m2
Więcej
299 000 zł 3 285,71 zł/m2
Więcej
Dom Świekatowo - Jania Góra 2-pokojowe
Powierzchnia: 91,00 m2
Pokoje: 2
Powierzchnia działki: 11600.00 m2
Więcej
145 000 zł 4 142,86 zł/m2
Więcej
Dzialka Białe Błota
Powierzchnia: 35,00 m2
Przeznaczenie działki: rekreacyjna
Więcej
395 000 zł 5 563,38 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Fordon 3-pokojowe
Powierzchnia: 71,00 m2
Pokoje: 3
Piętro: 3p
Więcej
467 000 zł 9 936,17 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Błonie 3-pokojowe
Powierzchnia: 47,00 m2
Pokoje: 3
Piętro: 3p
Więcej
577 000 zł 6 845,41 zł/m2
Więcej
Dom Dąbrowa Chełmińska 3-pokojowe
Powierzchnia: 84,29 m2
Pokoje: 3
Powierzchnia działki: 402.00 m2
Więcej
577 000 zł 6 845,41 zł/m2
Więcej
Dom Bydgoszcz - Fordon 3-pokojowe
Powierzchnia: 84,29 m2
Pokoje: 3
Powierzchnia działki: 402.00 m2
Więcej
2 150 zł 44,79 zł/m2
Więcej
Lokal Solec Kujawski 1-pokojowe
Powierzchnia: 48,00 m2
Pokoje: 1
Piętro: 1p
Przeznaczenie lokalu: biurowy
Więcej
395 000 zł 7 745,10 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Błonie 3-pokojowe
Powierzchnia: 51,00 m2
Pokoje: 3
Piętro: 2p
Więcej
2 200 zł 55,00 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Osiedle Leśne 2-pokojowe
Powierzchnia: 40,00 m2
Pokoje: 2
Piętro: 5p
Więcej
2 150 zł 44,79 zł/m2
Więcej
Lokal Solec Kujawski 1-pokojowe
Powierzchnia: 48,00 m2
Pokoje: 1
Piętro: 1p
Przeznaczenie lokalu: biurowy
Więcej
103 000 zł 221,98 zł/m2
Więcej
Dzialka Osielsko - Jagodowo
Powierzchnia: 464,00 m2
Przeznaczenie działki: rekreacyjna
Więcej
827 000 zł 4 978,93 zł/m2
Więcej
Dom Dobrcz - Wudzyn 3-pokojowe
Powierzchnia: 166,10 m2
Pokoje: 3
Powierzchnia działki: 902.00 m2
Więcej
2 200 zł 52,38 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Bartodzieje 2-pokojowe
Powierzchnia: 42,00 m2
Pokoje: 2
Piętro: 10p
Więcej
129 000 zł 6 142,86 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Wilczak 1-pokojowe
Powierzchnia: 21,00 m2
Pokoje: 1
Piętro: niski parter
Więcej
899 000 zł 7 491,67 zł/m2
Więcej
Dom Bydgoszcz - Czyżkówko 5-pokojowe
Powierzchnia: 120,00 m2
Pokoje: 5
Powierzchnia działki: 220.00 m2
Więcej
308 000 zł 149,73 zł/m2
Więcej
Dzialka Białe Błota - Prądki
Powierzchnia: 2 057,00 m2
Przeznaczenie działki: budowlana
Więcej

Kupno mieszkań

Rynek nieruchomości w Bydgoszczy bardzo się rozwinął w ostatnich latach. Sprzyja temu dobra sytuacja ekonomiczna mieszkańców, a także świetne umiejscowienie miasta na mapie Polski. Jeżeli interesuje Cię kupno mieszkań w tym regionie, to warto, żebyś przyjrzał się naszej stronie internetowej. Znajdziesz tutaj różnorodne oferty sprzedaży w centrum, a także na obrzeżach. Na zakup decydują się zarówno młode osoby, jak i stateczne rodziny z dziećmi. Ponadto tego typu inwestycja jest również bardzo opłacalna i często na ten krok decydują się również biznesmani, którzy chcą wynajmować nowe mieszkania. Zainteresowanie jest duże, dlatego niezwykle ważne jest to, żeby nawiązać współpracę z doradcą, który będzie regularnie śledził rynek oraz oferty i zaproponuje zakup mieszkania, które spełni Twoje wszystkie oczekiwania.

Kupno działki

Kupno działki wiąże się z szeregiem formalności, który my zdejmujemy z barków zainteresowanego. Zajmujemy się sporządzeniem niezbędnych umów, co znacznie usprawnia oraz ułatwia cały proces. Dodatkowym atutem jest przede wszystkim to, że nasza oferta jest cały czas poszerzana. Można u nas znaleźć zarówno niewielkie działki blisko centrum Bydgoszczy, jak i te większe, które znajdują się na obrzeżach czy w okolicy. Niezależnie od tego, czy w konkretnej lokalizacji w przyszłości ma znaleźć się dom jednorodzinny czy lokal usługowy albo inna inwestycja – nasi doradcy pomogą z wyborem najlepszej działki, która spełni wszystkie oczekiwania kupującego. Właścicielom małych oraz dużych firmy polecamy również kupno lokalu. W naszej ofercie można znaleźć zarówno te małe, jak i znacznie większe, dzięki czemu każda osoba bez trudu znajdzie rozwiązanie odpowiednie dla siebie.