tel/fax. (52) 328 64 32
godziny otwarcia: Pn-Pt: 9:00 - 17:00
Oferty
Oferty - strona 3
Ilość wyników na stronie:
10
20
30
Znaleziono
212
ofert.
Widok:
<
1
2
3
4
5
>
Ostatnia »
Sprzedaż
JAG-MS-14781
585 000 zł
16 250,00 zł/m
2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Bielawy 2-pokojowe
Powierzchnia:
36,00 m2
Pokoje:
2
Piętro:
1p
Więcej
Sprzedaż
JAG-DS-14780
320 000 zł
4 776,12 zł/m
2
Więcej
Dom Sośno - Dziedno 2-pokojowe
Powierzchnia:
67,00 m2
Pokoje:
2
Powierzchnia działki:
1900.00 m
2
Więcej
Sprzedaż
JAG-GS-14779
270 000 zł
79,65 zł/m
2
Więcej
Dzialka Obrowo - Silno
Powierzchnia:
3 390,00 m2
Przeznaczenie działki:
budowlana
Więcej
Sprzedaż
JAG-MS-14764
252 000 zł
7 636,36 zł/m
2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Śródmieście 1-pokojowe
Powierzchnia:
33,00 m2
Pokoje:
1
Piętro:
1p
Więcej
Sprzedaż
JAG-MS-14758
395 000 zł
5 563,38 zł/m
2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Fordon 3-pokojowe
Powierzchnia:
71,00 m2
Pokoje:
3
Piętro:
3p
Więcej
Sprzedaż
JAG-DS-14752
990 000 zł
3 297,80 zł/m
2
Więcej
Dom Dobrcz 7-pokojowe
Powierzchnia:
300,20 m2
Pokoje:
7
Powierzchnia działki:
2009.00 m
2
Więcej
Sprzedaż
JAG-GS-14749
175 000 zł
139,22 zł/m
2
Więcej
Dzialka Szubin (gw) - Żurczyn
Powierzchnia:
1 257,00 m2
Przeznaczenie działki:
budowlana
Więcej
Sprzedaż
JAG-MS-14745
775 000 zł
6 458,33 zł/m
2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Osowa Góra 4-pokojowe
Powierzchnia:
120,00 m2
Pokoje:
4
Piętro:
3p
Więcej
Sprzedaż
JAG-GS-14744
155 000 zł
387,50 zł/m
2
Więcej
Dzialka Bydgoszcz - Myślęcinek
Powierzchnia:
400,00 m2
Przeznaczenie działki:
rekreacyjna
Więcej
Sprzedaż
JAG-BS-14734
1 600 000 zł
2 580,65 zł/m
2
Więcej
Biurowiec Inowrocław - Centrum
Powierzchnia:
620,00 m2
Powierzchnia działki:
344.00 m
2
Więcej
Sprzedaż
JAG-BS-14732
2 990 000 zł
9 060,61 zł/m
2
Więcej
Biurowiec Bydgoszcz - Fordon
Powierzchnia:
330,00 m2
Powierzchnia działki:
2632.00 m
2
Więcej
Sprzedaż
JAG-GS-14731
187 000 zł
165,05 zł/m
2
Więcej
Dzialka Świecie (gm) - Gruczno
Powierzchnia:
1 133,00 m2
Przeznaczenie działki:
budowlana
Więcej
Sprzedaż
JAG-GS-14730
976 000 zł
160,00 zł/m
2
Więcej
Dzialka Świecie (gm) - Gruczno
Powierzchnia:
6 100,00 m2
Przeznaczenie działki:
budowlana
Więcej
Sprzedaż
JAG-DS-14725
950 000 zł
7 307,69 zł/m
2
Więcej
Dom Białe Błota - Przyłęki 3-pokojowe
Powierzchnia:
130,00 m2
Pokoje:
3
Powierzchnia działki:
1350.00 m
2
Więcej
Sprzedaż
JAG-DS-14723
990 000 zł
5 657,14 zł/m
2
Więcej
Dom Białe Błota 6-pokojowe
Powierzchnia:
175,00 m2
Pokoje:
6
Powierzchnia działki:
809.00 m
2
Więcej
Sprzedaż
JAG-DS-14717
849 000 zł
9 539,33 zł/m
2
Więcej
Dom Dobrcz - Borówno 3-pokojowe
Powierzchnia:
89,00 m2
Pokoje:
3
Powierzchnia działki:
630.00 m
2
Więcej
Sprzedaż
JAG-GS-14715
107 000 zł
103,38 zł/m
2
Więcej
Dzialka Łabiszyn (gw) - Annowo
Powierzchnia:
1 035,00 m2
Przeznaczenie działki:
budowlana
Więcej
Sprzedaż
JAG-GS-14682
950 000 zł
137,84 zł/m
2
Więcej
Dzialka Białe Błota - Przyłęki
Powierzchnia:
6 892,00 m2
Przeznaczenie działki:
budowlana
Więcej
Sprzedaż
JAG-GS-14679
235 000 zł
206,32 zł/m
2
Więcej
Dzialka Białe Błota - Przyłęki
Powierzchnia:
1 139,00 m2
Przeznaczenie działki:
budowlana
Więcej
Sprzedaż
JAG-GS-14678
496 000 zł
185,28 zł/m
2
Więcej
Dzialka Białe Błota - Przyłęki
Powierzchnia:
2 677,00 m2
Przeznaczenie działki:
budowlana
Więcej
<
1
2
3
4
5
>
Ostatnia »