tel/fax. (52) 328 64 32
godziny otwarcia: Pn-Pt: 9:00 - 17:00
Ilość wyników na stronie:
10
20
30
Znaleziono
212
ofert.
Widok:
1
2
3
>
Ostatnia »
Sprzedaż
JAG-GS-14849
499 000 zł
153,35 zł/m
2
Więcej
Dzialka Białe Błota - Przyłęki
Powierzchnia:
3 254,00 m2
Przeznaczenie działki:
budowlana
Więcej
Sprzedaż
JAG-MS-14848
199 000 zł
4 234,04 zł/m
2
Więcej
Mieszkanie Nakło nad Notecią - Nowy Świat 2-pokojowe
Powierzchnia:
47,00 m2
Pokoje:
2
Piętro:
1p
Więcej
Sprzedaż
JAG-MS-14846
475 000 zł
6 985,29 zł/m
2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Bielawy 2-pokojowe
Powierzchnia:
68,00 m2
Pokoje:
2
Piętro:
parter
Więcej
Sprzedaż
JAG-DS-14845
960 000 zł
4 544,81 zł/m
2
Więcej
Dom Dąbrowa Chełmińska 4-pokojowe
Powierzchnia:
211,23 m2
Pokoje:
4
Powierzchnia działki:
985.00 m
2
Więcej
Sprzedaż
JAG-DS-14843
299 000 zł
3 285,71 zł/m
2
Więcej
Dom Świekatowo - Jania Góra 2-pokojowe
Powierzchnia:
91,00 m2
Pokoje:
2
Powierzchnia działki:
11600.00 m
2
Więcej
Sprzedaż
JAG-GS-14842
145 000 zł
4 142,86 zł/m
2
Więcej
Dzialka Białe Błota
Powierzchnia:
35,00 m2
Przeznaczenie działki:
rekreacyjna
Więcej
Sprzedaż
JAG-MS-14841
395 000 zł
5 563,38 zł/m
2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Fordon 3-pokojowe
Powierzchnia:
71,00 m2
Pokoje:
3
Piętro:
3p
Więcej
Sprzedaż
JAG-MS-14839
467 000 zł
9 936,17 zł/m
2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Błonie 3-pokojowe
Powierzchnia:
47,00 m2
Pokoje:
3
Piętro:
3p
Więcej
Sprzedaż
JAG-DS-14838
577 000 zł
6 845,41 zł/m
2
Więcej
Dom Dąbrowa Chełmińska 3-pokojowe
Powierzchnia:
84,29 m2
Pokoje:
3
Powierzchnia działki:
402.00 m
2
Więcej
Sprzedaż
JAG-DS-14837
577 000 zł
6 845,41 zł/m
2
Więcej
Dom Bydgoszcz - Fordon 3-pokojowe
Powierzchnia:
84,29 m2
Pokoje:
3
Powierzchnia działki:
402.00 m
2
Więcej
Wynajem
JAG-LW-14836
2 150 zł
44,79 zł/m
2
Więcej
Lokal Solec Kujawski 1-pokojowe
Powierzchnia:
48,00 m2
Pokoje:
1
Piętro:
1p
Przeznaczenie lokalu:
biurowy
Więcej
Sprzedaż
JAG-MS-14832
395 000 zł
7 745,10 zł/m
2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Błonie 3-pokojowe
Powierzchnia:
51,00 m2
Pokoje:
3
Piętro:
2p
Więcej
Wynajem
JAG-MW-14830
2 200 zł
55,00 zł/m
2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Osiedle Leśne 2-pokojowe
Powierzchnia:
40,00 m2
Pokoje:
2
Piętro:
5p
Więcej
Wynajem
JAG-LW-14829
2 150 zł
44,79 zł/m
2
Więcej
Lokal Solec Kujawski 1-pokojowe
Powierzchnia:
48,00 m2
Pokoje:
1
Piętro:
1p
Przeznaczenie lokalu:
biurowy
Więcej
Sprzedaż
JAG-GS-14828
103 000 zł
221,98 zł/m
2
Więcej
Dzialka Osielsko - Jagodowo
Powierzchnia:
464,00 m2
Przeznaczenie działki:
rekreacyjna
Więcej
Sprzedaż
JAG-DS-14827
827 000 zł
4 978,93 zł/m
2
Więcej
Dom Dobrcz - Wudzyn 3-pokojowe
Powierzchnia:
166,10 m2
Pokoje:
3
Powierzchnia działki:
902.00 m
2
Więcej
Wynajem
JAG-MW-14826
2 200 zł
52,38 zł/m
2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Bartodzieje 2-pokojowe
Powierzchnia:
42,00 m2
Pokoje:
2
Piętro:
10p
Więcej
Sprzedaż
JAG-MS-14824
129 000 zł
6 142,86 zł/m
2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Wilczak 1-pokojowe
Powierzchnia:
21,00 m2
Pokoje:
1
Piętro:
niski parter
Więcej
Sprzedaż
JAG-DS-14821
899 000 zł
7 491,67 zł/m
2
Więcej
Dom Bydgoszcz - Czyżkówko 5-pokojowe
Powierzchnia:
120,00 m2
Pokoje:
5
Powierzchnia działki:
220.00 m
2
Więcej
Sprzedaż
JAG-GS-14820
308 000 zł
149,73 zł/m
2
Więcej
Dzialka Białe Błota - Prądki
Powierzchnia:
2 057,00 m2
Przeznaczenie działki:
budowlana
Więcej
1
2
3
>
Ostatnia »