Kredyty

Kredyty – znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę

Zakup nieruchomości jest kapitałochłonny. Inwestorzy, którzy nie mają wystarczającej kwoty oszczędności, mogą skorzystać z kredytu. Ponieważ na polskim rynku działa wiele banków, znalezienie najkorzystniejszej oferty jest kłopotliwe – trzeba zapoznać się z co najmniej kilkunastoma ofertami. Prowadząc profesjonalne biuro nieruchomości, wychodzimy naprzeciw naszym Klientom – współpracujemy z największymi instytucjami finansowymi i bankami.

Interesują Cię mieszkania 3-pokojowe w Bydgoszczy? Gdy znajdziemy dla Ciebie nieruchomość, która będzie spełniać Twoje oczekiwania, zaoferujemy Ci również usługi z zakresu doradztwa finansowego. Współpracujemy z następującymi instytucjami:

Contact Finance

Contact Finance

Firma Contact Finance ma w ofercie produkty przeznaczone zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Duże doświadczenie w branży oraz nieustanne śledzenie ofert banków sprawia, że firma jest w stanie przedstawić korzystną ofertę każdemu inwestorowi.

Osobom zainteresowanym sfinansowaniem nieruchomości z kredytu Contact Finance proponuje:

 • poprawę historii kredytowej w bazach dłużników, np.: BIK, BIG i KRD,
 • sfinansowanie brakującego wkładu,
 • kompleksowe wsparcie na każdym etapie starania się o przyznanie kredytu,
 • prowadzenie indywidualnych negocjacji z bankiem.

Contact Finance specjalizuje się w prowadzeniu tzw. trudnych spraw, np. pomaga w staraniach o kredyt Klientom posiadającym małą zdolność kredytową.

Open Finance

OPEN FINANCE

Open Finance działa na rynku od 2004 r. Firma specjalizuje się w świadczeniu pomocy Klientom indywidualnym, którzy są zainteresowani kredytami m.in. mieszkaniowymi i konsolidacyjnymi. Powodów, dla których warto skorzystać z pomocy ekspertów z Open Finance, jest wiele. Pracownicy tej firmy:

 • współpracują z wieloma bankami,
 • negocjują warunki kredytowe z bankiem w imieniu Klienta,
 • są na bieżąco z ofertami banków i poszukują najkorzystniejszych dla Klienta,
 • pomagają w skompletowaniu dokumentów niezbędnych do uruchomienia kredytu.

Doświadczenie, uczciwość oraz zaangażowanie – specjaliści z Open Finance na co dzień pomagają w zrealizowaniu marzeń o własnym mieszkaniu lub domu.

Expander

Znalezione obrazy dla zapytania expander

Firma Expander to jedna z czołowych firm działających w branży doradztwa finansowego w Polsce. Ponieważ firma powstała w 2000 r., to ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z bankami. Dzięki indywidualnemu podejściu, oferuje ona atrakcyjne i przystępne produkty Klientom zainteresowanym zakupem np. mieszkania na osiedlu Bielawy w Bydgoszczy.

Skorzystanie z oferty firmy Expander oznacza:

 • oszczędność czasu – pracownicy firmy zajmują się prowadzeniem negocjacji z bankiem w imieniu Klientów,
 • otrzymanie najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na rynku,
 • wygodę – firma zajmuje się złożeniem wniosku, podpowiada, jakie dokumenty będą niezbędne do uruchomienia kredytu.

Lista banków, z którymi współpracujemy

Korzystając z naszej oferty, masz dostęp do licznych ofert kredytów. Z myślą o wygodzie wszystkich naszych Klientów współpracujemy z następującymi bankami:


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]