Kredyty

Doradztwo kredytowe

Świadczymy usługi z zakresu doradztwa kredytowego dla inwestorów z Bydgoszczy i okolic. Wsparcie w tym zakresie jest szczególnie cenne, ponieważ nie zawsze istnieje możliwość zakupu nieruchomości za gotówkę, a nawet, gdy dysponujesz częścią potrzebnych środków, niezbędne może okazać się dobranie reszty w formie kredytu na korzystnych warunkach. Doskonale znamy ten sektor rynku finansowego, dlatego naszym klientom polecamy jedynie sprawdzone banki. Zwracamy uwagę na najważniejsze aspekty zobowiązania, a zatem – obok wspomnianego już kosztu – szybkość uruchomienia oraz minimum niezbędnych formalności. Zakup nieruchomości jest kapitałochłonny. Inwestorzy, którzy nie mają wystarczającej kwoty oszczędności, mogą skorzystać z kredytu. Ponieważ na polskim rynku działa wiele banków, znalezienie najkorzystniejszej oferty jest kłopotliwe – trzeba zapoznać się z co najmniej kilkunastoma ofertami. Prowadząc profesjonalne biuro nieruchomości, wychodzimy naprzeciw naszym Klientom – współpracujemy z największymi instytucjami finansowymi i bankami.

 

Jeśli nigdy wcześniej nie brałeś kredytu i zwyczajnie nie wiesz, jak się za to zabrać, możesz być spokojny. Poprowadzimy Cię za rękę, załatwiając za Ciebie praktycznie wszystkie niezbędne formalności. Pomożemy gromadzić dokumentację, poinstruujemy, jakie warunki powinieneś spełnić, rzetelnie poinformujemy o wymaganiach, jakie stawia przed Tobą wybrana instytucja finansowa. Warto wspomnieć, że nie prowadzimy współpracy na wyłączność z którymkolwiek bankiem, stąd sięgamy po te oferty, które rzeczywiście są najbardziej atrakcyjne dla naszych klientów. 

 

Logo Intuum

 

W doborze najlepszych rozwiązań wspiera nas firma Intuum. Firma Intuum ma w ofercie produkty przeznaczone zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Duże doświadczenie w branży oraz nieustanne śledzenie ofert banków sprawia, że firma jest w stanie przedstawić korzystną ofertę każdemu inwestorowi.

Osobom zainteresowanym sfinansowaniem nieruchomości z kredytu Intuum Finanse proponuje:

  • poprawę historii kredytowej w bazach dłużników, np.: BIK, BIG i KRD,
  • sfinansowanie brakującego wkładu,
  • kompleksowe wsparcie na każdym etapie starania się o przyznanie kredytu,
  • prowadzenie indywidualnych negocjacji z bankiem.

Intuum Finanse specjalizuje się w prowadzeniu tzw. trudnych spraw, np. pomaga w staraniach o kredyt Klientom posiadającym małą zdolność kredytową.

 

Nasza pomoc nie skończy się wraz z uruchomieniem kredytu. Będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie oraz wskazówki również potem, już podczas spłaty. Jeśli tylko pojawią się jakieś wątpliwości, współpracujący z nami doradcy kredytowi pomogą Ci w każdej sytuacji. Poinformują też, co zrobić, jeśli postanowisz spłacić kredyt przed czasem. Warto dodać, że oferowane przez nas doradztwo kredytowe to również obsługa bardziej złożonych zagadnień. Jeśli więc po kilku latach postanowisz sprzedać nieruchomość jeszcze kredytowaną, również doradzimy Ci, jak najszybciej, najsprawniej i najkorzystniej to uczynić.