Kredyty

Kredyty – znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę

Zakup nieruchomości jest kapitałochłonny. Inwestorzy, którzy nie mają wystarczającej kwoty oszczędności, mogą skorzystać z kredytu. Ponieważ na polskim rynku działa wiele banków, znalezienie najkorzystniejszej oferty jest kłopotliwe – trzeba zapoznać się z co najmniej kilkunastoma ofertami. Prowadząc profesjonalne biuro nieruchomości, wychodzimy naprzeciw naszym Klientom – współpracujemy z największymi instytucjami finansowymi i bankami.

Interesują Cię mieszkania 3-pokojowe w Bydgoszczy? Gdy znajdziemy dla Ciebie nieruchomość, która będzie spełniać Twoje oczekiwania, zaoferujemy Ci również usługi z zakresu doradztwa finansowego. Współpracujemy z następującymi instytucjami:

 

Logo Intuum

 

Firma Intuum ma w ofercie produkty przeznaczone zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Duże doświadczenie w branży oraz nieustanne śledzenie ofert banków sprawia, że firma jest w stanie przedstawić korzystną ofertę każdemu inwestorowi.

Osobom zainteresowanym sfinansowaniem nieruchomości z kredytu Intuum Finanse proponuje:

  • poprawę historii kredytowej w bazach dłużników, np.: BIK, BIG i KRD,
  • sfinansowanie brakującego wkładu,
  • kompleksowe wsparcie na każdym etapie starania się o przyznanie kredytu,
  • prowadzenie indywidualnych negocjacji z bankiem.

Intuum Finanse specjalizuje się w prowadzeniu tzw. trudnych spraw, np. pomaga w staraniach o kredyt Klientom posiadającym małą zdolność kredytową.

 

Lista banków, z którymi współpracujemy

Korzystając z naszej oferty, masz dostęp do licznych ofert kredytów. Z myślą o wygodzie wszystkich naszych Klientów współpracujemy z następującymi bankami:


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]