tel/fax. (52) 328 64 32
godziny otwarcia: Pn-Pt: 9:00 - 17:00
Oferty
Oferty - strona 7
Ilość wyników na stronie:
10
20
30
Znaleziono
212
ofert.
Widok:
« Pierwsza
<
5
6
7
8
9
>
Ostatnia »
Sprzedaż
JAG-MS-14167
2 299 000 zł
5 285,06 zł/m
2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Śródmieście 11-pokojowe
Powierzchnia:
435,00 m2
Pokoje:
11
Więcej
Sprzedaż
JAG-GS-14146
99 900 zł
83,25 zł/m
2
Więcej
Dzialka Dobrcz - Stronno
Powierzchnia:
1 200,00 m2
Przeznaczenie działki:
budowlana
Więcej
Sprzedaż
JAG-DS-14100
1 790 000 zł
5 173,41 zł/m
2
Więcej
Dom Świecie (gm) - Gruczno 8-pokojowe
Powierzchnia:
346,00 m2
Pokoje:
8
Powierzchnia działki:
15715.00 m
2
Więcej
Sprzedaż
JAG-GS-14064
1 116 345 zł
95,00 zł/m
2
Więcej
Dzialka Białe Błota
Powierzchnia:
11 751,00 m2
Przeznaczenie działki:
mieszkaniowa
Więcej
Sprzedaż
JAG-DS-13972
945 000 zł
7 382,81 zł/m
2
Więcej
Dom Bydgoszcz - Fordon 4-pokojowe
Powierzchnia:
128,00 m2
Pokoje:
4
Powierzchnia działki:
200.00 m
2
Więcej
Sprzedaż
JAG-DS-13970
1 200 000 zł
7 281,55 zł/m
2
Więcej
Dom Bydgoszcz - Fordon 6-pokojowe
Powierzchnia:
164,80 m2
Pokoje:
6
Powierzchnia działki:
340.00 m
2
Więcej
Sprzedaż
JAG-DS-13966
1 150 000 zł
7 453,01 zł/m
2
Więcej
Dom Bydgoszcz - Fordon 6-pokojowe
Powierzchnia:
154,30 m2
Pokoje:
6
Powierzchnia działki:
320.00 m
2
Więcej
Sprzedaż
JAG-DS-13965
885 000 zł
7 314,05 zł/m
2
Więcej
Dom Bydgoszcz - Fordon 4-pokojowe
Powierzchnia:
121,00 m2
Pokoje:
4
Powierzchnia działki:
265.00 m
2
Więcej
Sprzedaż
JAG-DS-13963
752 000 zł
7 650,05 zł/m
2
Więcej
Dom Bydgoszcz - Fordon 4-pokojowe
Powierzchnia:
98,30 m2
Pokoje:
4
Powierzchnia działki:
175.00 m
2
Więcej
Sprzedaż
JAG-DS-13950
249 000 zł
922,22 zł/m
2
Więcej
Dom Dobrcz - Stronno 5-pokojowe
Powierzchnia:
270,00 m2
Pokoje:
5
Powierzchnia działki:
1200.00 m
2
Więcej
Sprzedaż
JAG-GS-13945
399 000 zł
89,50 zł/m
2
Więcej
Dzialka Dobrcz - Stronno
Powierzchnia:
4 458,00 m2
Przeznaczenie działki:
budowlana
Więcej
Sprzedaż
JAG-DS-13937
695 000 zł
6 593,93 zł/m
2
Więcej
Dom Bydgoszcz - Miedzyń 5-pokojowe
Powierzchnia:
105,40 m2
Pokoje:
5
Powierzchnia działki:
190.00 m
2
Więcej
Sprzedaż
JAG-GS-13854
123 469 zł
71,00 zł/m
2
Więcej
Dzialka Nakło nad Notecią (gm) - Występ
Powierzchnia:
1 739,00 m2
Przeznaczenie działki:
budowlana
Więcej
Sprzedaż
JAG-GS-13853
108 770 zł
73,00 zł/m
2
Więcej
Dzialka Nakło nad Notecią (gm) - Występ
Powierzchnia:
1 490,00 m2
Przeznaczenie działki:
budowlana
Więcej
Sprzedaż
JAG-GS-13810
240 000 zł
78,41 zł/m
2
Więcej
Dzialka Koronowo (gw) - Samociążek
Powierzchnia:
3 061,00 m2
Przeznaczenie działki:
rolna
Więcej
Sprzedaż
JAG-GS-13806
620 000 zł
190,53 zł/m
2
Więcej
Dzialka Białe Błota - Łochowo
Powierzchnia:
3 254,00 m2
Przeznaczenie działki:
rolna z prawem zabudowy
Więcej
Sprzedaż
JAG-GS-13796
99 900 zł
134,45 zł/m
2
Więcej
Dzialka Szubin - Zamek
Powierzchnia:
743,00 m2
Przeznaczenie działki:
budowlana
Więcej
Sprzedaż
JAG-GS-13761
3 607 000 zł
100,00 zł/m
2
Więcej
Dzialka Sicienko - Gliszcz
Powierzchnia:
36 071,00 m2
Przeznaczenie działki:
inwestycyjna
Więcej
Sprzedaż
JAG-GS-13738
79 000 zł
79,00 zł/m
2
Więcej
Dzialka Łabiszyn (gw) - Władysławowo
Powierzchnia:
1 000,00 m2
Przeznaczenie działki:
budowlana
Więcej
Sprzedaż
JAG-GS-13689
260 000 zł
59,81 zł/m
2
Więcej
Dzialka Koronowo (gw) - Nowy Jasiniec
Powierzchnia:
4 347,00 m2
Przeznaczenie działki:
budowlana
Więcej
« Pierwsza
<
5
6
7
8
9
>
Ostatnia »