Strona główna » Oferty Mieszkania Sprzedaż

Oferty Mieszkania Sprzedaż - strona 2

Wyszukaj nieruchomości

Sortuj według:

Ilość wyników na stronie:
Znaleziono 26 ofert.
Widok:

690 000 zł 12 410,07 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Osiedle Leśne 2-pokojowe
Powierzchnia: 55,60 m2
Pokoje: 2
Piętro: 5p
Więcej
680 000 zł 9 444,44 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Osowa Góra 3-pokojowe
Powierzchnia: 72,00 m2
Pokoje: 3
Piętro: 1p
Więcej
2 299 000 zł 5 285,06 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Śródmieście 11-pokojowe
Powierzchnia: 435,00 m2
Pokoje: 11
Więcej
220 000 zł 8 148,15 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Szwederowo 1-pokojowe
Powierzchnia: 27,00 m2
Pokoje: 1
Piętro: parter
Więcej
229 900 zł 4 829,83 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Kapuściska 2-pokojowe
Powierzchnia: 47,60 m2
Pokoje: 2
Piętro: 3p
Więcej
255 000 zł 5 100,00 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Barcin 3-pokojowe
Powierzchnia: 50,00 m2
Pokoje: 3
Piętro: 1p
Więcej