Strona główna » Oferty Mieszkania Sprzedaż

Oferty Mieszkania Sprzedaż

Wyszukaj nieruchomości

Sortuj według:

Ilość wyników na stronie:
Znaleziono 26 ofert.
Widok:

395 000 zł 5 563,38 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Fordon 3-pokojowe
Powierzchnia: 71,00 m2
Pokoje: 3
Piętro: 3p
Więcej
467 000 zł 9 936,17 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Błonie 3-pokojowe
Powierzchnia: 47,00 m2
Pokoje: 3
Piętro: 3p
Więcej
395 000 zł 7 745,10 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Błonie 3-pokojowe
Powierzchnia: 51,00 m2
Pokoje: 3
Piętro: 2p
Więcej
129 000 zł 6 142,86 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Wilczak 1-pokojowe
Powierzchnia: 21,00 m2
Pokoje: 1
Piętro: niski parter
Więcej
870 000 zł 10 419,16 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Fordon 4-pokojowe
Powierzchnia: 83,50 m2
Pokoje: 4
Piętro: 3p
Więcej
830 000 zł 8 969,09 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Czyżkówko 3-pokojowe
Powierzchnia: 92,54 m2
Pokoje: 3
Piętro: 2p
Więcej
337 000 zł 7 170,21 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Wyżyny 3-pokojowe
Powierzchnia: 47,00 m2
Pokoje: 3
Piętro: 3p
Więcej
189 700 zł 5 406,10 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Włocławek - Śródmieście 2-pokojowe
Powierzchnia: 35,09 m2
Pokoje: 2
Piętro: 2p
Więcej
585 000 zł 16 250,00 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Bielawy 2-pokojowe
Powierzchnia: 36,00 m2
Pokoje: 2
Piętro: 1p
Więcej
252 000 zł 7 636,36 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Śródmieście 1-pokojowe
Powierzchnia: 33,00 m2
Pokoje: 1
Piętro: 1p
Więcej
395 000 zł 5 563,38 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Fordon 3-pokojowe
Powierzchnia: 71,00 m2
Pokoje: 3
Piętro: 3p
Więcej
775 000 zł 6 458,33 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Osowa Góra 4-pokojowe
Powierzchnia: 120,00 m2
Pokoje: 4
Piętro: 3p
Więcej
525 000 zł 12 779,94 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Osiedle Leśne 2-pokojowe
Powierzchnia: 41,08 m2
Pokoje: 2
Piętro: 2p
Więcej
357 000 zł 10 200,00 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Szwederowo 2-pokojowe
Powierzchnia: 35,00 m2
Pokoje: 2
Piętro: parter
Więcej
595 000 zł 11 198,95 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Wyżyny 3-pokojowe
Powierzchnia: 53,13 m2
Pokoje: 3
Piętro: 1p
Więcej
308 900 zł 11 899,08 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Wyżyny 1-pokojowe
Powierzchnia: 25,96 m2
Pokoje: 1
Piętro: 1p
Więcej
464 400 zł 11 901,59 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Wyżyny 2-pokojowe
Powierzchnia: 39,02 m2
Pokoje: 2
Piętro: 1p
Więcej
550 000 zł 9 683,10 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Szwederowo 2-pokojowe
Powierzchnia: 56,80 m2
Pokoje: 2
Piętro: 4p
Więcej
360 000 zł 5 537,61 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Bydgoszcz - Śródmieście 3-pokojowe
Powierzchnia: 65,01 m2
Pokoje: 3
Piętro: parter
Więcej
429 000 zł 5 964,96 zł/m2
Więcej
Mieszkanie Nakło nad Notecią 3-pokojowe
Powierzchnia: 71,92 m2
Pokoje: 3
Piętro: 1p
Więcej