Strona główna » Oferty Mieszkania » Mieszkanie Nakło nad Notecią - Nowy Świat 2-pokojowe

Mieszkanie 47,00 m2 2-pokojowe, Nakło nad Notecią, Nowy Świat

199 000 zł 4 234 zł/m2
Oferta galeria zdjec
Agent Marek Tomaszewski
Dane kontaktowe do agenta:
Imię i nazwisko: Marek Tomaszewski
Telefon komórkowy: +48 533 399 924
Osoba odpowiedzialna:
Imię i nazwisko: Beata Jagła
Nr licencji: 16358
Oferta galeria zdjecOferta galeria zdjecOferta galeria zdjecOferta galeria zdjecOferta galeria zdjecOferta galeria zdjecOferta galeria zdjecOferta galeria zdjecOferta galeria zdjecOferta galeria zdjecOferta galeria zdjecOferta galeria zdjec

Szczegóły oferty - Mieszkanie, Nakło nad Notecią, Nowy Świat

Nakło nad Notecią ,ciekawe 2-pokojowe mieszkanie, po remoncie, w zadbanej kamienicy ,w dobrej cenie ? ... zapraszam

Kamienica w stanie bardzo dobrym-nowe pokrycie dachu-blachodachówka, kominy, ocieplenie+ elewacja, nowa instalacja gazowa.
Mieszkanie 45m2 , na I piętrze, w południowej części miasta-blisko Starówki i Przystani Wodnej .
Dwa pokoje -15m2 i 11m2- układ przejściowy.
Kuchnia-7m2
Łazienka -3m2
Przedpokój-5m2
Kotłownia-3m2

Stan - do zamieszkania.

Z umeblowaniem i wyposażeniem- widocznym na zdjęciach.

Idealne mieszkanie dla Twojej Rodziny.

Media- woda, prąd, gaz, ogrzewanie- własny piec stałopalny.

Rzut mieszkania na zdjęciu.
Piwnica- 4m2, pomieszczenie gospodarcze-8m2

Mieszkanie jednostronne: południe

Okna PCW.

Wolne - od zaraz.

Czynsz 315zł/m-c. Zarządca -ADM

Zapraszam
telef. 5333 99924
Marek Tomaszewski

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje Ogólne

  • Nr. oferty: JAG-MS-14848
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Powiat: nakielski
  • Lokalizacja: Nakło nad Notecią
  • Dzielnica: Nowy Świat
  • Pietro: 1p
  • Cena: 199000.00
  • Cena m2: 4234.04
  • Powierzchnia calkowita: 47.00
  • Technologia budowlana: cegła
  • Rodzaj budynku: kamienica
  • Rozklad: przejściowe
  • Termin wydania lista: natychmiast
  • Piwnica: tak
  • Spoldzielnia: ADM os. Chrobrego
  • Ogrzewanie: podłogowe
  • Dodatkowe oplaty wczynszu: administracja
  • Dodatkowe oplaty wg licznikow: gaz
  • Balkon: brak
  • Piwnica_m2: 2.00
  • Powierzchnia uzytkowa: 45.00
  • Winda jest: nie
  • Czynsz letni: 315.00
  • Usytuowanie lista: jednostronne
  • Okna: PCV
  • Instalacje: wymienione
  • Komunikacja: autobus miejski
  • Stan lokalu lista: bardzo dobry
  • Gaz: jest
  • Woda: jest
  • Ilosc sypialni: 2
  • Ilość Pokoi: 2
  • Pokoj:
    • Powierzchnia: 15/11
    • Podlogi: panele podłogowe
    • Wystawa Okien: Pd
    • Sciany: gładzie gipsowe
  • Kuchnia:
    • Typ: jasna z oknem
    • Rodzaj Kuchni: meble kuchenne
    • Powierzchnia: 8
    • Podlogi: panele podłogowe
    • Sciany: gładzie gipsowe
  • Lazienka:
    • Typ: razem z wc
    • Glazura: starszego typu
    • Powierzchnia: 3
    • Wystawa Okien: Pd
  • Przedpokoj:
    • Powierzchnia: 5