Strona główna » Blog » Szukasz domu lub mieszkania w Bydgoszczy? Wybierz osiedle Jachcice!

Szukasz domu lub mieszkania w Bydgoszczy? Wybierz osiedle Jachcice!

Jachcice to osiedle zlokalizowane w północno-zachodniej części Bydgoszczy, nad brzegiem Brdy. To jedna z najspokojniejszych, a jednocześnie najbardziej zielonych części miasta, gdzie dominuje niska zabudowa. To doskonała opcja mieszkaniowa przede wszystkim dla osób, które chciałyby zamieszkać w domu jednorodzinnym z dala od miejskiego zgiełku. Poznaj więc oferty domów i mieszkań na Jachcicach.


Dlaczego warto zamieszkać na Jachcicach? Charakterystyka osiedla

Osiedle Jachcice zachęca przede wszystkim malowniczym, zielonym krajobrazem. Część tej dzielnicy stanowi las oraz łąki nad rzeką Brdą. Oddalone jest od zatłoczonych tras komunikacyjnych (chociaż samo osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta). W okolicy właściwie nie ma żadnych uciążliwych zakładów produkcyjnych, które zaburzały spokój mieszkańców.

Główna zabudowa osiedla znajduje się w południowo-zachodniej części. Bezpośrednio nad rzeką zlokalizowane są działki rekreacyjnej. Na wschodzie Jachcic dominuje lesisty krajobraz, miejscami wręcz stepowy, gdyż porośnięte sosnami piaszczyste tereny do złudzenia przypominają pejzaże charakterystyczne dla Pustyni Błędowskiej.

Jachcice zostaną doceniona też przez rodziny z dziećmi, gdyż osiedle jest bardzo spokojne i bezpieczne. Działają na nim przedszkola oraz szkoła podstawowa.

Domy na malowniczych Jachcicach

Na osiedlu Jachcice dominuje niska zabudowa domów jednorodzinnych z ogrodami. To prawdziwa oaza zieleni w Bydgoszczy, czym szczycą się obecni mieszkańcy tego osiedla. W ofercie Biura Nieruchomości Jagła znaleźć można kilka takich propozycji. To kameralnie położone nieruchomości nieopodal rzeki Brdy. Potencjalni kupujący docenią nie tylko budynki, ale również przyległe do nich działki, na których można zaaranżować piękny ogród.

Jeśli więc chciałbyś zamieszkać na bydgoskim osiedlu Jachcice, koniecznie powinieneś skontaktować się z Biurem Jagła Nieruchomości i poznać wszystkie ciekawe oferty dostępnych w sprzedaży nieruchomości. Licencjonowani pośrednicy i doradcy pomogą ci w wyborze idealnie dostosowanego do Twoich potrzeb domu lub mieszkania.

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]