Jagła nieruchomości marka godna zaufania

od
do
od
do
od
do
od
do

Jagła Nieruchomości Mieszkania Bydgoszcz- AKTUALNOŚCI

Dodano: 2019-03-08

Oferta mieszkaniowa osiedla Błonie w Bydgoszczy

Zastanawiasz się nad zakupem domu lub mieszkania na osiedlu Błonie w Bydgoszczy? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł, z którego dowiesz się, czym wyróżnia się to osiedle oraz dlaczego zapewnia idealne warunki do zamieszkania wraz z rodziną.

Dodano: 2019-03-08

Osowa Góra w Bydgoszczy — osiedle przyjazne mieszkańcom

Osowa Góra to jedno z osiedli w Bydgoszczy, które cieszy się obecnie coraz większym zainteresowaniem wśród osób kupujących mieszkania oraz domy. Ten artykuł przygotowaliśmy z myślą o wszystkich osobach, które zastanawiają się nad zainwestowaniem w mieszkanie na Osowej Górze. Czy warto zamieszkać na tym bydgoskim osiedlu?

ZOBACZ WSZYSTKIE

Kontakt

Mieszkania w Bydgoszczy – kupno, sprzedaż i wynajem

Interesują Cię mieszkania 3-pokojowe w Bydgoszczy? Myślisz o przeprowadzce do Bydgoszczy i szukasz domu jednorodzinnego w spokojnej, ale dobrze skomunikowanej dzielnicy? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci spełnić Twoje marzenia o wygodnym miejscu do życia. Nasze biuro nieruchomości zatrudnia wyłącznie specjalistów. Współpracujemy z instytucjami finansowymi i bankami. Pomożemy Ci również w przeprowadzce i urządzeniu się w nowym lokalu.

 

Napisz lub zadzwoń do nas, a omówimy warunki współpracy.




Jagła Nieruchomości

ul. Lelewela 31

85-652 Bydgoszcz

tel/fax. (52) 328 64 32

biuro@jagla-nieruchomosci.pl

 

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY 

 

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 9:00 - 16:00

Nasz zespół:

Beata Jagła - Właściciel 
Licencjonowany pośrednik obrotu nieruchomościami
Licencja numer 16358
tel. 5-333-999-02
b.jagla@jagla-nieruchomosci.pl

Iwona Kempa
Licencjonowany pośrednik obrotu nieruchomościami
tel. 5-333-999-14
i.kempa@jagla-nieruchomosci.pl


Patrycja Jagła

Licencjonowany pośrednik obrotu nieruchomościami

tel. 5-333-999-16

p.jagla@jagla-nieruchomosci.pl

 

Małgorzata Smarul

Licencjonowany pośrednik obrotu nieruchomościami

tel. 5-333-999-05

m.smarul@jagla-nieruchomosci.pl


Sławomir Bubacz

Licencjonowany pośrednik obrotu nieruchomościami

tel. 5-333-999-12

s.bubacz@jagla-nieruchomosci.pl

Marek Tomaszewski
Doradca Rynku Nieruchomości
tel. 5-333-999-24
m.tomaszewski@jagla-nieruchomosci.pl

 

Katarzyna Malinowska
Doradca Rynku Nieruchomosci
tel. 5-333-999-21
k.malinowska@jagla-nieruchomosci.pl


Justyna Antoniak-Kapczyńska

Doradca Rynku Nieruchomości

tel. 5-333-999-06

j.antoniak@jagla-nieruchomosci.pl

 

Paulina Borzyszkowska

Doradca Rynku Nieruchomości

tel. 5-333-999-08

p.borzyszkowska@jagla-nieruchomosci.pl

 

Daniel Grochocki

Doradca Rynku Nieruchomości

tel. 5-333-999-10

d.grochocki@jagla-nieruchomosci.pl

 

Dział inwestycji:

Dariusz Jagła
Inwestor

tel. 5-333-999-01
d.jagla@jagla-nieruchomosci.pl


Tomasz Malinowski
Doradca Inwestycyjny
tel. 5-333-999-03
t.malinowski@jagla-nieruchomosci.pl

Bartosz Jagła

Doradca Inwestycyjny

tel. 666-686-606

bartosz@jagla-nieruchomosci.pl

 

 

Wiadomość do:
Imię i Nazwisko: *
Telefon: *
Adres e-mail: *

* - pola wymagane
Treść wiadomości: *
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]