Nieruchomość zabudowana o łącznej powierzchni 10006m2- 18 działek- nad jeziorem Borówno , gm. Dobrcz.
W skład nieruchomości wchodzi łącznie 18 działek powierzchnie~400-500m2. Na terenie jednej z działek znajduje się budynek- do remontu lub rozbiórki, pozostałe działki niezabudowane.
Działki położone nad jeziorem!
Teren częściowo ogrodzony, uzbrojony w sieci: energetyczną, wodociągową oraz teletechniczną.
Dojazd drogą asfaltową od drogi gminnej .
Brak obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego. Sąsiednie działki zabudowane budynkami mieszkalnymi oraz rekreacyjnymi.
Znakomita lokalizacja dla powstania mini osiedla domków jednorodzinnych!!!
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.