Jagła nieruchomości marka godna zaufania

od
do
od
do
od
do
od
do

Praktyki

Sprawdź, jak pracuje się w biurze nieruchomości – zgłoś się na praktyki

Wiążesz swoją przyszłość z branżą nieruchomości? Sprawdź, jak pracuje profesjonalne biuro nieruchomości http://www.jagla.pl/posrednictwo. Jeżeli zgłosisz się do nas na praktyki, to zajmiesz się bieżącą obsługą Klientów poszukujących mieszkania na osiedlu Kapuściska czy Osowa Góra i administrowaniem bazy danych.

Czego oczekujemy od praktykantów? Będzie nam miło, jeżeli będziesz:

  • znał pakiet MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • potrafił zorganizować swoją pracę,
  • miał odpowiedzialne i dojrzałe podejście do wykonywanych obowiązków,
  • posiadał prawo jazdy,
  • miał wysoką kulturę osobistą.

Przesyłając dokumenty aplikacyjne do naszego biura, nie zapomnij dołączyć klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.


Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]