Jagła nieruchomości marka godna zaufania

od
do
od
do
od
do
od
do

Jagła Nieruchomości - kompleksowa obsługa klientów w zakresie pośrednictwa nieruchomości- bezpieczeństwo transakcji

Jagła – nieruchomości w Bydgoszczy to nasza specjalność

Osoby chcące znaleźć mieszkania na osiedlu Szwederowo lub Osowa Góra mogą zapoznać się z ofertami opublikowanymi na lokalnych portalach ogłoszeniowych. Takie rozwiązanie ma jednak sporo wad – ogłoszenia należy przeglądać systematycznie, a dodatkowo trzeba wygospodarować czas na oglądanie nieruchomości. Aby pomóc wszystkim osobom poszukującym mieszkania, domu czy lokalu komercyjnego, powstało biuro nieruchomości w Bydgoszczy Jagła Nieruchomości.

Na rynku działamy od 2004 r., jesteśmy licencjonowanym biurem nieruchomości – nasze numery licencji zawodowej to: 16176, 16358, 18641 i 23528. Przez okres obecności na rynku zgromadziliśmy duże doświadczenie, dobrze poznaliśmy lokalny rynek i potrzeby Klientów. Dziś proponujemy:

  • kompleksową pomoc osobom zainteresowanym sprzedażą, zakupem lub wynajmem nieruchomości na terenie Bydgoszczy,
  • darmową przedwstępną umowę notarialną Klientom, którzy skorzystają z naszej oferty i powierzą nam sprzedaż lub znalezienie mieszkania w dzielnicy Fordon, Jachcice lub innej,
  • obsługę prawną i doradztwo finansowe,
  • pomoc w zorganizowaniu przeprowadzki,
  • przygotowanie kosztorysu prac remontowo-budowlanych oraz projekty szaf wnękowych.

Pomożemy Ci urządzić mieszkanie

Doskonale wiemy, że znalezienie mieszkania na osiedlu Czyżkówko, Wyżyny bądź innym to nie wszystko – pozostaje jeszcze jego urządzenie zgodnie z własną wizją. Ponieważ możliwości jest wiele, wybór nie zawsze jest oczywisty. Właśnie z tego względu proponujemy przygotowanie wirtualnego spaceru po nieruchomości urządzonej według wytycznych Klienta. Takie rozwiązanie pozwala zweryfikować, jak sprawdzą się różne rozwiązania, bez ponoszenia dużych kosztów.

Szukasz nieruchomości? Nasze biuro nieruchomości proponuje Klientom: mieszkania, domy, lokale, działki, hale, obiekty. Zapraszamy do kontaktu – chętnie pomożemy w sprzedaży lub znalezieniu odpowiedniej nieruchomości.

NASZA OFERTA

 

Mieszkania | Domy | Lokale | Działki | Hale | Obiekty


Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]